Jak Nagrywać Lepsze Filmy Na YouTube? #shorts

Subskrybuj kanał 🔔https://www.youtube.com/BartekDziedzicTV/🔔
Nauczę Cię Jak Nagrywać Lepszej Jakości Filmy!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
👦👨🙂 ZOSTAŃMY ZNAJOMYMI! 👨👩👱
💌 Zapisz się do Newslettera na stronie: https://bartekdziedzic.pl/ 🌍
📸 Instagram – https://www.instagram.com/bartekdziedzictv/
🐦 Twitter – https://twitter.com/BartDziedzic
🔷 Facebook – https://www.facebook.com/bartekdziedzictv
💬 Discord – https://discord.gg/gn4WHRCeY8
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

KIM JESTEM:
Cześć, jestem Bartek i mieszkam w Krakowie (Polska). Jestem profesjonalnym fotografem który w 2019r. założył kanał na YouTube BartekDziedzicTV, na którym tworzę filmy dotyczące treści video, rozwoju biznesu i rozwoju osobistego. Co tydzień w sobotę rano prowadzę Transmisje na Żywo BartekDziedzicLIVE.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE:
Chętnie usłyszę co u Ciebie słychać, wystarczy, że na Twitterze wyślesz wiadomość @BartDziedzic będzie to najszybszy sposób żeby dostać ode mnie odpowiedź. Możesz także napisać do mnie na maila: poczta@bartekdziedzic.pl lub wysłać wiadomość DM na Instagramie staram się odpisywać na wszystkie wiadomości niestety zdarza się, że nie starcza mi czasu w ciągu dnia na odpisywanie.
Masz Pytanie do Mnie: zostaw komentarz pod filmem- odpowiem na niego jak najszybciej tylko będę mógł.
#shorts
#BartekDziedzicShorts

4 thoughts on “Jak Nagrywać Lepsze Filmy Na YouTube? #shorts”

 1. Bartek Dziedzic Shorts

  Subskrybuj kanał 🔔https://www.youtube.com/BartekDziedzicTV/

 2. angielska wyspa

  Super wyszło! Świetny miałeś pomysł i świetnie zmontowałeś! Respect!:)

 3. Janusz Danielczyk - Fizjoterapeuta z pasją

  Pytanie dotyczące miniaturek shorts. Jak jest u Ciebie. Czy te miniaturki możemy sobie zrobić w photoshopie tak, jak przy innych filmach, czy też jest to przypadek i zależy wszystko od generatora YT. U mnie robię dwukanałowo tzn. zdaję sie na YT i miniaturki często są dalekie od moich oczekiwań, albo zupełnie złe – muszę wtedy poprawiać filmy, aby YT coś z tego filmu wydobył. Robię też miniaturkę w photoshopie, jak przy innych filmach i wtedy u mnie mam rozdwojenie jaźni. Bo na dole kanału są miniaturki przypadkowe, natomiast w treściach na kanale – miniaturka jest taka, jaką sobie zrobiłem. Jak to się ma do oglądających – nie mam pojęcia.

 4. Janusz Danielczyk - Fizjoterapeuta z pasją

  W temacie filmów shorts od ok. 2 tygodni coś się u mnie zmieniło na niekorzyść. Przedtem YT promował filmy shorts i oglądalność wg statystyk tych filmów była ok. 10-krotnia większa od normalnych. Obecnie jest bez znaczenia. Filmy shorts i normalne są tak samo promowane – żadnych taryf promocyjnych. Tak przynajmniej jest na razie u mnie.

Comments are closed.