Skąd Brać Muzykę Do Filmów? Serwis Z Muzyką Na Którym Jeszcze ZAROBISZ!

Jeżeli szukasz najlepszego serwisu z muzyką do swoich filmów na Youtube, filmów komercyjnych czy podcastów polecam Ci serwis ARTLIST 👉🎁 https://bit.ly/3i9umxK z jedną prostą licencją na muzykę. Z linka powyżej otrzymasz 2 miesiące gratis. Artlist ma także fantastyczny program afiliacyjny dzięki któremu możesz zdobyć dostęp do Artlista dożywotnio za DARMO! Oprócz tego możesz także zarabiać z Artlistem dodatkowe pieniądze. Zapraszam Cię do oglądania tego filmu.
🎁Artgrid Serwis z Klipami Video do wykorzystania we własnych filmach: http://bityl.pl/guqtV

Dzięki Artlist, którego reklamy pewnie już widzieliście w internecie będziecie mieli dostęp do serwisu z nielimitowaną muzyką z na prawdę przejrzystą licencją. W Artlist jest masa muzyki którą można pobierać i używać do praktycznie każdego nawet komercyjnego filmu-sam muzykę z Artlist słyszałem ostatnio w reklamie telewizyjnej. Licencja obejmuje nieograniczone prawo do pobierania, używania i odtwarzania utworów. Dzięki muzyce z tego serwisu możecie wykorzystać utwory w filmach które wykonujecie na zlecenie: ślubnych, korporacyjnych czy reklamowych dodatkowo nie będziecie mieli problemu z monetyzacją filmów na Youtube teraz czy w przyszłości.

Moje Doświadcznia z muzyką u mnie na kanale YouTube:
Muzyka w filmach odgrywa bardzo dużą rolę i sam pamiętam jak szukałem jej kiedy zacząłem robić kanał na YouTube- korzystanie z darmowych źródeł muzyki niesie ze sobą ryzyko. Dlatego na początku rozwoju kanału zainwestowałem w licencję Artlist. Wykupiłem licencję na rok- wszedłem od razu w polecanie tego serwisu- zrobiłem o nim jeden film: https://www.youtube.com/watch?v=4iS-afKqNuQ i w między czasie pierwszy rok licencji mi się skończył. Następnie w czasie drugiego roku udało mi się zdobyć dożywotnio licencje.

Spis treści:
00:00 Artlist Serwis z muzyką do filmów
00:30 Jak dostać 2 miesiące gratis w Artlist
00:50 Licencja Arlist – warunki
01:55 Program Afiliacyjny- jak mieć dożywotnio Artlist za darmo
02:55 Jak zarabiać z Artlist? Bardzo ważna sprawa
03:50 Jak zarabiać w serwisie ArtGRID?
04:15 Prośba do Ciebie
04:25 Oglądnij ten film koniecznie

🎁NARZĘDZIE DO OPTYMALIZACJI Filmów TubeBuddy którego używam: (link do 30 dniowego pełnego okresu próbnego) https://www.tubebuddy.com/freetrial?a=BartekDziedzic
🎁👉 Narzędzie do robienia Transmisji na Żywo https://streamyard.com?fpr=bartekdziedzictv

18 thoughts on “Skąd Brać Muzykę Do Filmów? Serwis Z Muzyką Na Którym Jeszcze ZAROBISZ!”

 1. Bartku, a nie chciałbyś pomóc w zdobyciu darmowej wersji Tubebuddy? 😂 Wiem, że to tylko 50 kont musi pobrać, ale zmagam się ze stagnacją na tym linku afiliacyjnym 😂 zero pobrań 🙁

 2. Nutka Smaku

  też myślałem o tym serwisie na swój kanał i sądzę że kiedyś z niego skorzystam 😉

 3. STASZ. Skuteczne wideo w biznesie

  Jak zwykle merytoryczny filmik z dodatkową wiedzą! W Polsce niestety wciąż jeszcze pokutuje myślenie „nie dam mu zarobić!” „naciągacz, ma w tym interes” itd.
  Tymczasem afiliacje nie tylko sposób na zarabianie, ale też najczęściej faktycznie dzieki nim odbiorca może uzyskać lepsze warunki, niż gdyby po prostu zalogował się w danym serwisie.

 4. Witam.. może nie na temat materiału ale mam do Ciebie pytanie.. jaka może być przyczyna że nagranie filmu z kamerki GoPro9 w jakości 4k nie widzi” program DaVinci Resolve 17… (tzn. dźwięk jest ale obrazu brak.. jeśli zrobiłem nagranie full HD nie był z nim problemu.. ) Pozdrawiam Cię serdecznie..👍

  1. Bartek Dziedzic

   Cześc Nibyjak to są stare polecenia w momencie kiedy jeszcze nie miałem 10 osób które kupiły z linka. Teraz w nowym programie afiliacyjnym jest nowy panel i na nowo są zliczane osoby. Dostaje się nowego linka afiliacyjnego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.