Twój Kanał Stoi w Miejscu? Jak Zacząć Na YouTube- Poradnik. Tego Potrzebujesz! ANALIZA

Obejrzyj To, ZANIM Zaczniesz Rozwijać Kanał na YouTubie! Poradnik YouTube
W tym filmie przedstawię Ci analizę którą powinieneś zrobić jeśli chcesz osiągnąć sukces na YouTubie.
W sukcesie na YouTubie nie ma dróg na skróty dlatego obejrzyj ten film od początku do końca(trwa tylko 7 min) bo dzięki niemu staniesz się prawdziwym youtuberem który wie doskonale co trzeba zrobić żeby jego filmy były chętniej i częściej oglądane przez widzów.
Obejrzyj To, ZANIM Zaczniesz Rozwijać Kanał na YouTubie! Poradnik YouTube
Szablon filmów do NOTION: https://bartekdziedzic.notion.site/Analiza-Kana-w-i-Film-w-25b66d402abb47e28f68f0655fc19b93

Narzędzia nr. 1 Dla YouTubera: https://www.tubebuddy.com/BartekDziedzic

VidIQ- program do optymalizacji Filmów na YT: https://www.youtube.com/redirect?event=video_description&redir_token=QUFFLUhqbFNxenRMTmxnelNBd2MwaHdNTXVKQm8tQWJld3xBQ3Jtc0tteEtpMGU5ZFJ6NFVlZS12QkY3WGg1cERlem5ENkJaR1NxZENIbGtBUDNadGVOT2Y2OVRmd0dTNkxwS2Vta2pmOGM4dDVGN1Y4MmNFa0RSWkJnYkt5RUY5UTl6SnVFc2UwcW1KSTRYTFRmaXNpdGdOZw&q=https%3A%2F%2Fvidiq.com%2Fbartekdziedzic&v=rNl51oiv80U)

Notion:https://www.notion.so/14345ac75d2d40c28bc2bb38148b2767
Filom o Notion: https://youtu.be/u9VxRusl9gQ
Share X: https://getsharex.com/
Film o ShareX: https://youtu.be/R3NUCkUMkUw

💌Zapisz się na newsletter: https://newsletter.bartekdziedzic.pl/
🧑‍🔧Umów się na indywidualne konsultacje: poczta@bartekdziedzic.pl

Muzyka do Filmów: https://artlist.io/artlist-70446/?artlist_aid=BartekDziedzicTV_1300&utm_source=affiliate_p&utm_medium=BartekDziedzicTV_1300&utm_campaign=BartekDziedzicTV_1300

Ujęcia dodatkowe do filmów:https://artgrid.io/Artgrid-114820/?artlist_aid=BartekDziedzicTV_1300&utm_source=affiliate_p&utm_medium=BartekDziedzicTV_1300&utm_campaign=BartekDziedzicTV_1300

Efekty, pluginy i wiele innych: https://motionarray.com/?artlist_aid=BartekDziedzicTV_1300&utm_source=affiliate_p&utm_medium=BartekDziedzicTV_1300&utm_campaign=BartekDziedzicTV_1300

FxHome: (https://fxhome.com/?artlist_aid=BartekDziedzicTV_1300&utm_source=affiliate_p&utm_medium=BartekDziedzicTV_1300&utm_campaign=BartekDziedzicTV_1300

Inne Rzeczy które wykorzystuje w swojej pracy (kupując przez te linki dostaniesz promocyjną ofertę)
🎁Nielimitowana Muzyka do filmów:https://bit.ly/3i9umxK
🎁Artgrid Serwis z Klipami Video do wykorzystania we własnych filmach: http://bityl.pl/guqtV
🎁👉NARZĘDZIE DO OPTYMALIZACJI Filmów TubeBuddy którego używam: (link do 30 dniowego pełnego okresu próbnego) https://www.tubebuddy.com/freetrial?a=BartekDziedzic
✅👉VidIQ- program do optymalizacji Filmów na YT: https://vidiq.com/bartekdziedzic
🎁Artgrid Serwis z Klipami Video do wykorzystania we własnych filmach: http://bityl.pl/guqtV
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
👦👨🙂 ZOSTAŃMY ZNAJOMYMI! 👨👩👱
💌 Zapisz się do Newslettera na stronie: https://newsletter.bartekdziedzic.pl/ 🌍
📸 Instagram – https://www.instagram.com/bartekdziedzictv/
🐦 Twitter – https://twitter.com/BartDziedzic
🔷 Facebook – https://www.facebook.com/bartekdziedzictv
💬 Discord – https://discord.gg/gn4WHRCeY8
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
🔔Subskrybuj! 🔔
Główny Kanał https://www.youtube.com/BartekDziedzicTV
Drugi Kanał Live i Wywiady: https://www.youtube.com/BartekDziedzicLIVE
Trzeci Kanał Shorts: https://www.youtube.com/channel/UCr6TbG1zhMDmsHVAvywZbeg

KIM JESTEM:
Cześć, jestem Bartek i mieszkam w Krakowie (Polska). Jestem profesjonalnym fotografem który w 2019r. założył kanał na YouTube BartekDziedzicTV, na którym tworzę filmy dotyczące treści video, rozwoju biznesu i rozwoju osobistego. Co tydzień w sobotę rano prowadzę Transmisje na Żywo BartekDziedzicLIVE.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE:
Chętnie usłyszę co u Ciebie słychać, wystarczy, że na Twitterze wyślesz wiadomość @BartDziedzic będzie to najszybszy sposób żeby dostać ode mnie odpowiedź. Możesz także napisać do mnie na maila: poczta@bartekdziedzic.pl lub wysłać wiadomość DM na Instagramie staram się odpisywać na wszystkie wiadomości niestety zdarza się, że nie starcza mi czasu w ciągu dnia na odpisywanie.
Masz Pytanie do Mnie: zostaw komentarz pod filmem- odpowiem na niego jak najszybciej tylko będę mógł.
#BartekDziedzicTV

60 thoughts on “Twój Kanał Stoi w Miejscu? Jak Zacząć Na YouTube- Poradnik. Tego Potrzebujesz! ANALIZA”

  1. Bartek Dziedzic TV

   Konrad kiedy u Ciebie kolejny film na kanle? i jak sprawują sie lampy?

  2. FOTEL KAWA KAMERA

   @Bartek Dziedzic TV A zrobię może na weekend. Mam już dwie i nawet robiłem małą sesje zdjęciową z nimi 🙂 Całkiem całkiem…

 1. Andrzej Delis

  Hejka Bartek. Jak zwykle merytorycznie i przede wszystkim pomocnie 🙂 świetna robota. Z ciekawości obejrzałem Cię jeszcze raz w prędkości x1,25 i x1,5. I w sumie mój wniosek jest taki, że treść wcale nie umykała mi i całkiem przyjemnie się słuchało. Testowałeś w edycji na swoich filmach przyspieszanie samego siebie i sprawdzałeś jak to później konwertuje w statystykach YT? Sądzę, że może to fajnie wyglądać bo ludzie już nie tak często będą chcieli Cię przyspieszać a zyska na tym twój „watch time”. Zasłużona łapka w górę 👍🙂

 2. Bardzo przydatny film! dzięki! w pierwszej wolnej chwili zaczynam analizę 🥰🥰 brawo za pracę jaka dla nas robisz 🤝👏👏

 3. Van Navigator

  No to teraz mi dałeś zadanie domowe ! A jeszcze po drodze czeka mnie przesiadka na DR. I praca nad bieżącymi filmami . Ale w tym odcinku podrzuciłeś mi ciekawy pomysł . Jak go zrealizuję w filmie to pokażę .

  1. Van Navigator

   @Bartek Dziedzic TV Pomysł nie jest sprecyzowany ale jak siebie znam to za jakiś czas zacznie się konkretyzować . Musze jeszcze pomyśleć do jakiego materiału go wykorzystam.

 4. MOTO PREZENTACJE

  Bardzo dobry film! Dużo przydatnych informacji. Życzę dalszych sukcesów w rozwoju kanału! Pozdrawiam serdecznie 😉💪💪🙌👋

  1. Bartek Dziedzic TV

   Wojtku dzięki 🙂 mam nadzieje, że pomoże Ci ta analiza ja serio jak zrobiłem taki dokładny przegląd dosłownie 3-4 filmów to była dla mnie rewolucja w wychwyceniu wielu rzeczy których wcześniej nie widziałem

 5. Your Comfort Zone

  Założyłam niedawno kanał, a Twoje treści były i są dla mnie bardzo przydatne. Dzięki! 🙂

 6. Damian Cieślik

  Witam, mam pytanie. Kiedyś zrobiłem swój kanał na You tubie aby pokazywać tam rzeczy które wytwarzam (rękodzieło). Zamieściłem kilka filmów, jeden ma nawet bodajże 17 tys wyświetleń, mam tam 60 subskrybentów, ale no właśnie już od kilku lat tam nic nie wrzucam i chciałbym teraz systematycznie, bardziej profesjonalnie się tym zająć. Kupiłem statyw, oświetlenie, mikrofon jak radziłeś boya by – m1. I moje pytanie brzmi czy lepiej otworzyć nowy kanał czy działać na starym? Pytam się bo nie wiem jak Youtube przelicza tą moją aktywność na kanale. Jeśli zacznę wrzucać filmy o on zacznie jakieś średnie wyciągać z tych ostatnich lat to minie masę czasu zanim moje filmy zaczną się gdzieś przebijać, a być może jest tak że nie interesuje Tuba to co było wcześniej tylko to co się teraz zacznie wytwarzać i jaką widownie będą miały ostatnie filmy.

  1. Bartek Dziedzic TV

   Cześć Damian A czy teraz będziesz zajmował się tym samym? rekodziełem albo czymś związanym z tym co masz na starym kanale?

  2. Damian Cieślik

   @Bartek Dziedzic TV Tak, dalej rękodziełem – tym samym asortymentem, tylko teraz chcę żeby moje filmy wyglądały porządnie i też zastanawiam się czy, gdybym “reaktywował” stary kanał to warto wyrzucić stare filmy (żeby nie straszyć nimi potencjalnych widzów)

  3. Bartek Dziedzic TV

   @Damian Cieślik Damian to już od Ciebie zależy. Gdybym był na Twoim miejscu zostawiłbym to co jest. Ja jak patrzę na swoje stare filmy to mi już filmy które puściłem miesiąc temu się nie podobają. Stare filmy są dla mnie pewnym wyznacznikiem, że idę dalej, że robię postępy i nie wyobrażam sobie ich kasować nawet jeżeli są słabe:) A ty jeszcze piszesz, ze one zdobywają wyświetlenia to tym bardziej bym ich nie wyrzucał. Jak będziesz startował z kanałem na nowo to przygotuj sobie 3-4 filmy do przodu. To fajna technika o której ostatnio usłyszałem od jednego youtubera(ale przepraszam nie pamiętam jak on się nazywa w każdym razie on uruchamia kanały i bardzo szybko je rozkreca) i właśnie w jednym z wywiadów o tym mówił. Że jak rozkręca jakikolwiek kanał to robi sobie kilka filmów do przodu tak aby szczególnie na początku mocno uruchomić algorytm i co 2-3 dni publikuje filmy na nowym kanale.

  4. Damian Cieślik

   @Bartek Dziedzic TV Super, dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam i czekam na nowe kolejne Twoje filmy, aby poznać wszystkie tajemnice Youtuba:)

 7. Lidia Gorecka

  To ja mam pytanie? Jak na YT sprawdzić kto jest twoją konkurencją? Zaczęłam przygodę: tematyka lifestyle, travel i tech.

  1. Bartek Dziedzic TV

   Cześć Górecka, zacznij od słów kluczowych które są związane z Twoją tematyką: Lajfstajl, podróże, nowinki technologiczne i samochody (szybkie samochody). Tak najszybciej znajdziesz kanały
   Na pewno z osobna w każdym z tych tematów znajdziesz masę dużych kanałów- polskich i zagranicznych. Pytanie czy chcesz iść tak szeroko ze swoim kanałem? chyba, że chcesz to wszystko na swój sposób połączyć na swoim kanale.
   Pytanie jak zamierzasz działać na styku tych wszystkich tematów- w jaki sposób będziesz budowała tematy filmów? Jak to na swój indywidualny sposób połączysz, przefiltrujesz i pokarzesz widzom- da ci prawdziwy pogląd czy masz konkurencje i jaką.
   To pokaże Ci czy masz bezpośrednią konkurencje- bo ktoś robi podobnie jak ty czy konkurujesz z osobna z każdym kanałem z danego tematem, każdym filmem- np. pokazujesz hotel na Cyprze w którym mieszkacie na wakacjach, będziesz musiała konkurować z kanałami które są Vlogami podróżniczymi i np. robią też recenzje hoteli pod kątem podróżowania po świecie.

   Pokazujesz szybkie samochody więc wchodzisz w nisze SuperCar Blondie czy jakiegoś Polskiego kanału.
   W mojej niszy jest wiele kanałów które mówią o filmowaniu, sprzęcie, studio do youtuba itd ale wyróżnia się kanał Becki and Chris którzy kupili sobie helikopter.

 8. MORKA - Szkoła Żeglarstwa

  Cześć!
  Bardzo ciekawy materiał, szykuje się niezła praca domowa. Zanim się jednak do niej zabiorę, powiedz proszę, czy do analizy brać pod uwagę kanały tylko polskie z mojej niszy, czy też i zagraniczne? Dodam, że kieruję materiały właściwie tylko do polskich widzów.
  Pozdrawiam
  Piotr

  1. Bartek Dziedzic TV

   Cześć:)
   Jeśli chodzi o wybór kanałów to wybierz te najpopularniejsze wśród zajmujące się takim temat jak Twoje. I też pytanie kto jest dla Ciebie wzorem w tym co robisz- tak po prostu kto stylem filmowania Ci sie podoba. Nie wiem jak się mają kanały zagraniczne do polskich z Twojej tematyki- u mnie w analizie występują same zagraniczne w analizie. Ja swoją analizę filmów rozbudowuje- więc jak tylko trafiam na nowy film, nowy kanał który zdobywa masę wyświetleń robi ciekawe treści i widzę ze fajnie buduje zasiegi to dodaje go do analizy i rozbudowuje baze filmów. Notowanie takich rzeczy ogromnie dużo mi daje.

  2. MORKA - Szkoła Żeglarstwa

   @Bartek Dziedzic TV – dziękuję!
   O inspiracjach obejrzałem, bo polecałeś go na końcu swojego filmu.
   Zabieram się do pracy domowej.
   Pozdrawiam
   Piotr

 9. Mocny film, analiza jest maksymalnie obszerna i zawiera chyba wszystko 😉
  Zajmie mi to sporo czasu 😆

 10. Witaj Bartek, czy orientujesz się w jakim stopniu shorty przeplatane z właściwymi filmami mają wpływ na algorytmy youtube? Ciężko mi publikować z dużą częstotliwością i zastanawiam się czy shorty mogą jakoś pomóc w rozwijaniu kanału?

  1. Bartek Dziedzic TV

   Cześć:) Shortsy obecnie mają rozdzielony algorytm od normalnych filmów z jednej strony to plus bo nei psujesz sobie statystyk normalnych treści a z drugiej strony problem bo ktoś kto Cię odkrył przez shortsy nie będize miał polecanych twoich normalnych filmów na stronie głównej przy na przykład otwarciu kolejnego dnia Youtuba. Podobno youtube pracuje nad tym aby to w jakiś sposób naprawić. W każdym razie na tą chwilę uważam, ze warto wrzucać shortsy na główny kanał- bo dają po pierwsze szansę na lepszy zasięg. Shortsy wymagają jednak trochę innego podejścia- według mnie trzeba osobno podejśc do analizy kiedy i gdzie są konsumowane takie treści przez twoich potencjalnych widzów. I odpowiednio dobrać dla tego formatu strategie treści- czyli co nagrywać, na jakie tematy, w jaki sposób w filmie pokazać pewne rzeczy. Co pokazać na shortsach, co jest istotone dla widza który ogląda shortsa.Co jest nie istototne. Twój kanał z głównymi treściami i shortsami może obejmować jakąś tematykę. Ale w zupełnie innym momencie ktoś może szukać i oglądać twoje główne treści a w zupełnie innym momencie będzie chciał obejrzeć shortsy. Ja to do swojego kanału odnoszę tak: Ktoś może chcieć obejrzeć poradnik o montażu davinci resolve- wyobrażam sobie że siedzi przy komputerze odpala Davinci i w drugim oknie wyszukuje mój poradnik i się uczy. A inaczej jeżeli ta sama osoba będzie jechać rano do szkoły czy pracy w autobusie i wejdzie sobie na półkę z shortsami to wtedy myślę, że fajniej zadziałaby krótki filmik before/after- jak paroma kliknięciami w davinci uzyskałem mega efekt w filmie.

  2. @Bartek Dziedzic TV pojawiło mi się jeszcze jedno pytanie. Tak jak pisałem do Ciebie w wiadomości mam problem z systematycznym publikowaniem filmów – dokumenty są dość czaso i pracochłonne. Zastanawiam się by dla zachowania systematyczności przeplatać je jakimiś krótszymi formami – zwiastunami, zapowiedziami… może czymś innym, jeszcze się nad tym zastanawiam. Czy jesteś w stanie powiedzieć jaka minimalna długość filmu jest istotna dla algorytmów?

  3. Bartek Dziedzic TV

   @AutoPortret Algorytm to widzowie :)Twoje pytanie brzmi tak na prawdę: Jaka minimalna długość filmu jest istotna dla Moich widzów? Pewnie będziesz musiał dojśc do tego metodą prób i błędów- testowania. To są informacje których nikt nie ma- ale zdobędziesz je po testach. Zrób kilka filmów z różną długościa pobserwuj jak widzowie reagują, pooglądaj statystki i będziesz miał dużo informacji. Też nie ma sensu pytanie ludzi bo oni sami nie wiedzą. Natomiast liczby nie kłamią:) Nie ma zbyt długich filmów, są tylko zbyt nudne żeby oglądać dalej.
   Najważniejsze żebyś zaczynał od pytania jak dać większą wartość widzom. Co mogę im dać, czy tego potrzebują, czy tego chcą, co im to da. Jeżeli jesteś w stanie im dostarczyć krótszymi filmami jakąś wartość działaj, testuj.

  1. To właśnie pokazuje, jak merytoryka nie jest „trendy” na YT, tylko ludzie zamiast porządnej i przydatnej wiedzy wolą oglądać śmieciowe, nic nie wnoszące filmiki „rozrywkowe”….

 11. meble-SZYK Daniel Szymanek

  Bardzo fajny materiał ! Dużo wiedzy, aż jestem ciekawy jak się to przełoży na efekty 🙂

 12. Napięta Żyłka - Wędkarska Przygoda

  Dziękuje za te przydatne filmy:) To co sprawia że fajnie się je ogląda to sposób w jaki mówisz, wyraźny dzwięk oraz tło:)

 13. Cześć chcę osiągnąć wyniki w innych krajach niż Polska. Założyłem więc kanał po angielsku jednak po wykonaniu tłumaczeń oraz napisów nadal wyświetla on się w Polsce czy robię coś źle?

Comments are closed.

Scroll to Top