Witam na kanale Bartek Dziedzic TV !

Moją Misją jest dostarczenie Ci najlepszej i sprawdzonej wiedzy oraz narzędzi które sprawią, że zaczniesz nagrywać super filmy, staniesz się twórcą i odniesiesz sukces w internecie.

Dlatego wciśnij 👍SUBSKRYBUJ👍 Jestem tutaj żeby Ci pomóc.

Współpracuje z wieloma indywidualnymi osobami oraz firmami ułatwiając im wejście w świat YouTuba.
Pokazuje jak mogą szybko stać się ekspertami na YouTubie.
Pomagam twórcom rozwijać markę osobistą od momentu założenia własnego kanału przez budowę własnego studia aż po naukę nagrywania i zrozumienia algorytmu.

W przystępny sposób przekażę Ci wiedzę na temat:
– ustawienia kanału YouTube
– zrozumienia algorytmu YouTuba
– przygotowania i tworzenia koncepcji filmów
– nagrywania, montażu i publikacji video
– doboru sprzętu oraz budowania własnego studia
👍SUBSKRYBUJ👍 bo YouTube to najlepsze miejsce dla Ciebie żeby osiągnąć sukces w internecie.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
👦👨🙂 ZOSTAŃMY ZNAJOMYMI! 👨👩👱
💌 Zapisz się do Newslettera na stronie: https://newsletter.bartekdziedzic.pl/ 🌍
📸 Instagram – https://www.instagram.com/bartekdziedzictv/
🐦 Twitter – https://twitter.com/BartDziedzic
🔷 Facebook – https://www.facebook.com/bartekdziedzictv
💬 Discord – https://discord.gg/gn4WHRCeY8
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

KIM JESTEM:
Cześć, jestem Bartek i mieszkam w Krakowie. Jestem profesjonalnym fotografem który w 2019r. założył kanał na YouTube BartekDziedzicTV, na którym tworzę filmy dotyczące treści video, rozwoju biznesu i rozwoju osobistego

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE:
Możesz napisać do mnie na maila: poczta@bartekdziedzic.pl lub wysłać wiadomość DM na Instagramie staram się odpisywać na wszystkie wiadomości niestety zdarza się, że nie starcza mi czasu w ciągu dnia na odpisywanie.
Masz Pytanie do Mnie: zostaw komentarz pod filmem- odpowiem na niego jak najszybciej tylko będę mógł.
#BartekDziedzicTV

17 thoughts on “Witam na kanale Bartek Dziedzic TV !”

 1. Adam Mamrot - Wsparcie Dietetyczne

  Świetne materiały! Korzystam ostatnio z wielu Twoich filmów. 👍😉

  1. Bartek Dziedzic TV

   Jak będzie Ci brakowało jakiś konkretnych materiałów pisz tutaj. Może zrobi się jakaś fajna lista z propozycjami tematów na przyszłe filmy

 2. Moja propozycja tematu na kolejny film na tym kanale: Dlaczego powstaje coraz więcej kanałów które chcą uczyć i doradzać w szeroko pojętym temacie “jak osiągnąć sukces na jutubie”? oraz dlaczego twórcy tych kanałów sami tego sukcesu osiągnąć nie potrafili. Czy 10-20-30 tys subskrybentów to już “sukces”?

  1. Bartek Dziedzic TV

   Tom według mnie kanały niszowe/specjalistyczne nigdy nie będą miały dużych zasięgów. Kanały specjalistyczne nie bazują/zarabiają na ilości wyświetleń czy subskrybentów. Bazują na wiedzy specjalistycznej i na takich kanałach każde wyświetlenie jest potencjalnym klientem na specjalistyczne usługi lub produkty. Oczywiście rozumiem że mierzymy sukces na youtubie pieniądzmi które twórca może zarobić dzięki prowadzeniu kanału.

  2. narcyzm ukryty

   ​@Bartek Dziedzic TV & @ Tom Tete – Absolutnie się z Bartkiem zgadzam! Nie można porównywać kanału specjalistycznego Bartka i kanału, na którym roznegliżowane piekne dziewczyny graja na gitarze – opierając o nią swoje piekne cycki…:) Cycki też oczywiści mają swoją wartość…artystyczną…:) – ale to zupełnie inna rzecz. Kanał Bartka pomógł wielu twórcom – na przykład mi!:) – rozwinąć się i w ogóle rozpocząć działalność na YT. Osobiście uważam, że jak na aż tak niszowy kanał – Bartka kanał osiąga super efekty!!! Mało jest kanałów, które dbaja o tak wysoki profesjonalizm, jak ten kanał. Dzięki bardzo Bartek za Twoją pracę!!!:)

 3. Wiem, że trochę nie na temat, ale mam taki problem.
  Jakiś czas temu utworzyłam nowe konto google, by publikować na nim filmiki (z pewnych względów nie chcę tego robić na koncie, z którego dotychczas korzystałam i z którego piszę tą wiadomość). Od wczoraj nie mogę się na nie zalogować, bo ciągle pokazuje się informacja “Zweryfikuj swoją tożsamość” i “Wykryliśmy nietypową aktywność na koncie, na które chcesz wejść. Aby kontynuować, wykonaj poniższe czynności.”
  Wymagane jest podanie numeru telefonu, aby wysłać kod weryfikacyjny – niestety ani numer przypisany do konta ani numery rodziny, które nie są przypisane do żadnego konta google, nie działają, tylko pojawia się komunikat: “Tego numeru telefonu nie można użyć do weryfikacji.”
  login, hasło i mail pomocniczy znam, ale każdorazowo przy próbie odzyskania konta pojawia się ten etap weryfikacji.
  Ktoś ma pomysł, co z tym zrobić?

  1. Bartek Dziedzic TV

   Ja niestety Alicja nie spotkałem się z czymś takim. A czy ktoś Ci nie przejął kanału? Czy masz jakieś film opublikowane tam?

  2. @Bartek Dziedzic TV Nie sądzę, żeby ktoś przejął kanał – przynajmniej nic na to nie wskazuje. Filmu też żadnego opublikowanego na razie nie miałam (więc od biedy mogę założyć nowy kanał). Mimo wszystko dziękuje za odpowiedź.

 4. Janusz Danielczyk - Fizjoterapeuta z pasją

  Ładnie to poiwiedziałeś i jeszcze lepiej pokazujesz to co mówisz w praktyce. Zachęcam wszystkich do subskrypcji i oglądania tego kanału. Sam z tej wiedzy korzystam i to co mogę powiedzieć – jest to wiedza z wyższej półki. Więc jeśli chcesz się wznieść na wyższy poziom, to zasubskrybuj ten kanał i oglądaj filmy jeden po drugim, a potem na miarę swoich mozliwości finansowych stosuj w praktyce to co Radek zaleca. W ten sposób sam będziesz się rozwijał i szedł malutkimi kroczkami do przodu stając się powoli profesjonalistą w tym co będziez robił.

 5. Tomasz Paczkowski

  Po tym opisie kanału widzę, że coś dla mnie 🙂 Powoli sam staję się twórcą i zgłębiam wiedzę na temat filmowania 🙂

Comments are closed.

Scroll to Top